maandag    
vanaf 09:00 inloop  
09:00-12:30 textielatelier textiel, diverse technieken
10:00-12:00 sport & spel fitness vrije inloop (Oegstgeest)
09:30-12:30 fotografie fotobewerken, creatieve fototechnieken
13:00-16:30 atelier beeldend, diverse technieken
13:00-14:00 sport & spel tafeltennis voor beginners en gevorderden (Oegstgeest)
13:15-17:00 fotografie binnen en buiten natuuractiviteiten
13:30-17:00 fotografie fotobewerken, creatieve fototechnieken
14:40-15:40 sport & spel zwemmen in poelmeer
14:00-16:00 muziek Akoestische band o.l.v. Remon
     

dinsdag
   
8:30-10:00 sport & spel Fitness:Fit for free
08:30-16:45 computer cursus Word, Excel en Verkenner
09:00-12:30 textielatelier textiel, diverse technieken
09:00-12:30 atelier beeldend, diverse technieken
09:00-12:15 MoBi Studio grafische cursus
09:45-16:30 fotografie fotogroep, fotowerkplaats zie programma
10:30-11:30 sport & spel aerobics workout basic: 'Op Eigen Wieken'
14:00-16:00 sport & spel  Powerkiten, GPS wandeltocht bel Nick voor locatie
13:00-16:30 atelier beeldend, diverse technieken
13:30-15:30 inloop zie programma
13:30-15:00 sport & spel tafeltennis gevorderden bewegingscentrum
14:30-16:30 sport & spel fitness bij fit for free
     

woensdag
   
09:00-12:30 textielatelier textiel diverse technieken
09:00-12:30 atelier beeldend, zelfstandig werken
08:30-16:45 computer cursus Word, Excel en Verkenner
9:30-12:00 sport & spel Badminton gevorderden: Oegstgeest
09:45-12:30 meditatie meditatie, stilte-wandelingen en tekenen.
12:00-13:00 sport & spel Badminton beginners: Oegstgeest
12:30-14:00 sport & spel Tennis gevorderden: Oegstgeest
13:00-16:30 atelier beeldend, diverse technieken
12:30-13:30 sport & spel tennis gevorderden, badminton begeinners: Bewegingscentrum
14:00-16:00 sport & spel Volleybal gevorderden: Oegstgeest
16:00-17:00 muziek liederen tafel
18:00-19:00 muziek drumles
19:00-21:45 inloop zie programma op de eigen pagina
19:00-22:00 muziek Attraction, '1 x DD' of 'Trazz'
     

donderdag
   
08:30-10:30 sport & spel fitness bij fit for free
08:30-16:45 computer internetcafé cursus Word, Excel Verkenner en Joomla
10:30-12:00 sport & spel fitness vrije inloop: oegstgeest
09:00-12:30 textielatelier textiel diverse technieken
11:00-12:30 muziek open groep jammen
12:30-15:00 sport & spel tafeltennis gevorderden: Oegstgeest
13:00-16:15 MoBi Studio grafische Cursus
14:00-15:30 sport & spel voetbal: Oegstgeest
13:00-15:00 muziek '1 x DD'
13:00-15:00 textielatelier textiel, diverse technieken
14:00-16:00 inloop voorlopig geen programma
15:00-16:00 gespreksgroep gespreksgroep
14:30-16:00 sport & spel fitness: Oegstgeest
15:00-17:00 muziek 'Trazz'
     

vrijdag
   
vanaf 09:00 inloop praatje met de krant erbij
09:00-12:30 textielatelier textiel, diverse technieken
09:00-12:30 atelier beeldend, diverse technieken
10:30-11:30 sport & spel Hatha Yoga: Buurthuis Op eigen Wieken
11:00-12:00 muziek klassieke muziek luisteren
13:00-16:30 atelier beeldend, diverse technieken
12:30-14:00 muziek smartlappenkoor de Smarties
14:00-16:00 muziek band repetitie Attraction
13:00-15:00 inloop spelletjesmiddag
15:00-16:00 inloop weekafsluiting met een drankje en een hapje